Dětské oslavy

Jak dlouho oslava trvá?


Doba trvání oslavy se pohybuje většinou okolo 3 hodin.
Na oslavu nepřijdou všechny nahlášené osoby, je to problém?


Problém to není, je to běžná věc a nelamte si s tímto příliš hlavu. Pomůže nám, pokud budeme mít dopředu nahlášen počet všech dětí (i těch nepotvrzených). Lépe pak budeme moci připravit narozeninový stůl, se všemi náležitostmi. Platíte následně pouze dle skutečného počtu dětí, nikoliv dle nahlášeného počtu.
Jaký je scénář oslavy?


Scénář si samozřejmě můžete zvolit podle sebe. U dětských oslav však máme vypozorovány některé klíčové body scénáře, které je vhodné dodržet. Po příchodu je dobré se co nejdříve věnovat minigolfu. Děti mají omezenou schopnost koncentrace, na minigolf se těší. Proto začínat kupříkladu dortem či předávání dárků velmi výrazně nedoporučujeme - je potom velmi obtížné děti organizovaným způsobem dostat ke hře minigolfu. Minigolfová část trvá dle zvoleného balíčku hodinu či dvě hodiny s přestávkou po první hodině. Velmi doporučujeme, aby se minimálně po dobu první hodiny dětem věnovala alespoň jedna dospělá osoba. Můžeme nabídnout služby našich trenérů/organizátorů turnaje, naše přítomnost však není nutná. Po minigolfové části následuje pauza. Je-li součástí zvoleného balíčku minigolfový turnaj, vyhlásí se v tento moment výsledky turnaje a předají diplomy a jiné ceny. Následně se podává občerstvení, v tento moment je možné také předat dárky oslavenci a dort (je případně možno odsunout na ještě pozdější čas). Po přibližně 30minutové pauze máme vypozorováno, že se děti zachovají třemi různými způsoby. Přibližně třetina dětí vyběhne znovu na minigolf. Druhá třetina zůstává s oslavencem, zálibně pozoruje jeho dárky a povídá si s ním. Třetí část sedí u občerstvení a vyčkává. Postupně se na zpět na minigolfu objeví všechny děti a už samostatně hrají - zkoušejí hrát na drahách, které nebyly předmětem turnaje, či se vylepšují v těch, které jim šly, či naopak nešly. Tato část trvá přibližně dalších 45 minut až hodinu. Poté postupně dochází k ukončování akce (někdy až v tento moment je předáván dort), rodiče si vyzvedávají své děti a po přibližně 3 hodinách oslava končí.
Na oslavě budou přítomny i menší děti ve věku 2 až 4 let, nejspíše se nebudou účastnit hry/turnaje. Platím za ně?


Děti do 100 cm nemají hru zpoplatněnou. Za minigolfovou část tak nejsou nijak zpoplatněny. S jejich přítomností nicméně můžou být spojeny náklady například na přípravu místa u narozeninového stolu, či neomezenou konzumaci nápojů (dle zvoleného balíčku). Nahlašte nám prosím proto počet takto malých dětí, individuálně pak kalkulaci upravíme.
Je možné jako rodič na oslavě zůstat, popřípadě pro dospělé zajistit občerstvení a posezení?


Budeme samozřejmě velice rádi, pokud se oslavy zúčastní i rodiče. Je možné posedět přímo u minigolfu, dát si kávu a být dětem na blízku. Můžeme také zarezervovat stoly jen pro dospělé a zajistit pro ně občerstvení zvlášť.
Některé děti ještě v životě nehrály minigolf. Nebudou se na oslavě cítit nepatřičně nebo se nudit?


Není neobvyklé, že na oslavu přicházejí děti, které ještě nikdy nedržely minigolfovou hůl v ruce. Naopak je skvělé, že poprvé to bude právě na oslavě u nás. Na našich hřištích zapůjčujeme kvalitní minigolfové vybavení. Hraje se na hřišti s certifikátem Světové minigolfové federace. A hlavně - naši zkušení licencovaní trenéři jsou specialisté na začátečníky. Dokonale znají obavy začínajících hráčů a jak s nimi naložit. Vědí, jaké chyby se na začátku při hře dělají a jakým způsobem zvednout sebevědomí dětí na minigolfu. Na jedné z oslav, kterou jsme pořádali, byly i děti Karla Gotta, které u nás hrály minigolf poprvé. Jejich maminka měla zpočátku obavu, jak a jestli budou děti minigolf zvládat. Tyto obavy byly záhy rozptýleny a díky správnému vedení zvládla děvčata hru velmi hezky.
Nabízíte také služby trenérů a organizátorů turnaje. Proč bychom je měli na dětské oslavě využít?


Využití služeb našich trenérů není podmínkou uspořádání oslavy, z několika důvodů je však můžeme doporučit. V první fázi oslavy, kdy se děti věnují minigolfu, je více než doporučeníhodné, aby se dětem po dobu alespoň jedné hodiny věnoval někdo dospělý. Ne nutně to musí být náš trenér. Měla by to však každopádně být osoba, která dětem vymezí pravidla hry ve všech významech tohoto slova. Děti se pak cítí jistější a napomáhá to tím pádem i jejich úrovni hry, tedy i lepšímu pocitu z této aktivity. Pokud se děti nechají, aby "si nějak hrály", často to dopadá tak, že po 15 minutách nevědí, co vlastně mají dělat. V této fázi pomáhají naši trenéři k tomu, aby i úplní začátečníci zvládli základy hry minigolfu na velice obstojné úrovni. Každé dítě si může relativně rychle zažít, jaké to je, zahrát dráhu na jeden pokus. Těm zkušenějším či šikovnějším dětem zase trenéři dokážou díky svým zkušenostem pomoci rozvíjet jejich schopnosti a dávat pokročilejší tipy a rady. Víme, že děti mají schopnost koncetrace omezenou a že pro zvládnutí minigolfu je schopnost koncentrace velice důležitá. Naši trenéři ví, jak s dětmi v tomto ohledu pracovat. Mají zkušenosti i s dětmi hyperaktivními s diagnózou ADHD či dokonce s dětmi s autistickým postižením.
Proč bychom měli pořádat narozeninovou oslavu pro děti zrovna na minigolfu?


Pokud pořádáte narozeninovou oslavu pro větší počet dětí, myslíte na to, aby se bavily ideálně všechny děti. Vymyslet takovou aktivitu opravdu pro každého není jednoduché. Někdo není úplně sportovní typ, některé aktivity jsou více pro holky, jiné zase více pro kluky. U minigolfu je výhoda, že je opravdu pro každého. Poměřovat se v něm můžou starší i mladší, kluci i holky. Zároveň i ti, kteří nejsou úplně šikovní na sporty, se můžou do aktivity zapojit. Naši zkušení certifikovaní trenéři dokážou naučit minigolf na obstojné úrovni i úplné začátečníky. Zároveň je minigolf docela bezpečnou aktivitou. Jako na jakékoliv jiné správné oslavě je i na minigolfu možné zajistit vše ostatní potřebné - dort, občerstvení, posezení, předání dárků. To vše v příjemné atmosféře a bezpečném prostředí. A když na minigolfu - proč zrovna u nás? Naše minigolfová hřiště splňují podmínky certifikace Světové minigolfové federace. To znamená, že si na nich dobře zahraje jak závodní hráč, tak naprostý začátečník. Zapůjčujeme také nadstandardně kvalitní minigolfové vybavení. Tým našich licencovaných minigolfových trenérů navíc dokáže i úplným začátečníkům pomoci zvládnout hru minigolfu a velmi rychle se základy minigolfu dobře naučit.
Platí za účast na oslavě i dospělý doprovod, který nehraje minigolf?


Dospělí, kteří se účastní oslavy a nehrají minigolf, za svou účast na oslavě neplatí. Mohou se však do minigolfových aktivit zapojit za zvýhodněnou sazbu.

Oslavy pro dospělé

Jaký scénář nabízíte na oslavách pro dospělé?


Odpověď bude doplněna.
Někteří účastníci oslavy ještě nikdy nehráli minigolf. Co s tím?


Odpověď bude doplněna.
Chtěli bychom uspořádat rodinnou oslavu, kde budou děti i dospělí. Jaké možnosti pro takovou oslavu nabízíte?


Odpověď bude doplněna.
Nabízíte také služby trenérů a organizátorů turnaje. Proč bychom je měli využít?


... když mi to jde, mám lepší pocit; bowling
Proč bychom měli uspořádat oslavu pro dospělé zrovna na minigolfu?


Odpověď bude doplněna.
Platí za účast na oslavě i ti, co nehrají minigolf?


Osoby, které se účastní oslavy a nehrají minigolf, za svou účast na oslavě neplatí.

Obecné otázky

Je možné platit platební kartou?


Ano, přijímáme všechny běžné typy platebních karet.
Je vyžadována platby zálohy?


Platbu zálohy nevyžadujeme.
Dá se u vás parkovat?


Parkování je možné na Minigolfu Kotva v podzemních garážích OD Kotva za cenu 50 Kč/hod. Na provozovně Minigolf Na Hutích je parkování možné zdarma.

Občerstvení

Jaké nabízíte občerstvení?


U dětských oslav je nejoblíbenější a také nejpraktičtější variantou pizza. Většina dětí má pizzu ráda a je také jednoduché na začátku oslavy specifikovat její počet a druhy. Pizza, kterou nabízíme, je typu pinsa romana. Ta se dělá ze směsi pšeničné, rýžové a sojové mouky. Tato pizza má nezaměnitelnou chuť, křupavost na povrchu a vláčnost uvnitř. V nabídce máme samozřejmě běžný sortiment nealkoholických nápojů, horkých nápojů, základních alkoholických nápojů (pivo, víno, cider, sekt) a drobných slaných a sladkých pochutin. Kromě toho dokážeme nabídnout od našich stálých dodavatelů v zásadě jakékoliv další občerstvení. Zejména pak chlebíčky, jednohubky, studené mísy, vepřové a kuřecí miniřízečky, ovoocné mísy či zákusky.
Nabízíte také bezlepkové občerstvení?


Ano. V danou chvíli nabízíme bezlepkové kanapky s vepřovou šunkou, tuňákem, s červenou řepou, s tvarohem, sušenými rajčaty a čerstvým koprem. Dále bezlepkové vícezrnné bagety se šunkou, s tvarohem, caprese či se 3 druhy sýrů, salámem gurmán či s parmskou šukou. Ze sladkého bezlepkové čokoládové cookies, roládu s kokosem, s brusinkami, panna cottu s malinami či jahody se šlehačkou. Ze studených mís variaci z čerstvé zeleniny s dipem z modrého sýru, "caprese" cherry rajčata s mozzarellou, výběr tradičních sýrů s hroznovým vínem a vlašskými ořechy nebo ovocnou mísu.
Můžeme si přinést vlastní občerstvení?


Vlastní občerstvení si prosím nenoste. Kromě toho, že v zásadě jakékoliv občerstvení dokázeme zajistit, přinesením vlastního občerstvení byste nás nutili porušovat tuzemské hygienické předpisy. Jedinou výjimkou je možnost přinesení vlastního dortu, kterou po předchozí domluvě tolerujeme. Máte-li jakoukoliv specifickou dietu, kontaktujte nás a domluvíme se na dalším postupu.
Nabízíte zajištění dortu? Můžeme si přinést vlastní dort?


Od našich prověřených curkářských dodavatelů můžeme zajistit širokou paletu dortů. Po předchozí domluvě tolerujeme přinesení vlastního dortu na oslavu (dle kapacity našich lednic je možné dort přinést předem a u nás uschovat). Žádné jiné občerstvení s sebou prosím nenoste.
Je možné zajisti drobné slané občerstvení? Například chipsy, tyčinky,…


Ano, máme tyto produkty ve stálé nabídce. Na oslavách je pak nejvíce využíván košík slaných pochutin (party mix - mini tyčinky, preclíky, další slané pečivo).
Oslava není oslavou bez bonbónů. Máte nějaké?


Kromě toho, že drobný objem bonbónů či lízátek je v každém balíčku oslav pro děti, provozujeme koutek s bonbóny, kterému říkáme Mlsárna. Zde je možno zakoupit 11 různých druhů sladkostí od gumových medvídků přes pendreky pro legendární žvýkačky Pedro. Většina těchto produktů je dodávána českým výrobcem žvýkaček Pedro, společností Candy Plus, která používá původní receptury. Pro účastníky oslavy navíc nabízíme na všechny produkty z naší Mlsárny sladkou slevu ve výši 50%.

Nejčastější otázky týkající se oslav narozenin

© 2010-2019 Agencie TMT, s.r.o. - Minigolf Kotva

Tel +420 777 891 610,

email oslavy@agencie.cz

nám. Republiky 8, Praha 1, 3. patro OD Kotva

Hlavní město Praha

  • facebook-square
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

Sociální sitě: